In verband met de maatregelen rondom het Coronavirus, is het Straat Consulaat op dit moment anders bereikbaar dan dat u van ons gewend bent.

Bezoekadres
Het bezoekadres aan de Parkstraat is gesloten voor bezoekers en het vaste telefoonnummer is momenteel niet bereikbaar.

Telefonische bereikbaarheid
Wij zijn mobiel bereikbaar van 09:00 – 17:00 uur voor een (ondersteunings-) vraag of een luisterend oor. Voor praktische ondersteuning kunt u eventueel een afspraak maken.

  • Elly Burgering
    Directeur
    06-43833590 elly@straatconsulaat.nl
  • Joy Falkena
    Belangenbehartiger jongeren
    06-51550091 joy@straatconsulaat.nl
  • Jeroen van Es
    Belangenbehartiger/cliëntondersteuner jongeren
    06-43438445 jeroen@straatconsulaat.nl
  • Jeroen Melchior
    Algemeen ondersteuner
    06-39006397 jeroenmelchior@straatconsulaat
  • Evelien van den Bergh
    Projectleider educatieproject
    06-42229124 evelien@straatconsulaat.nl
  • Ron Staallekker
    Projectleider cliëntondersteuning
    06-18417052 ron@straatconsulaat.nl
  • Fabiola de Zeeuw
    Projectleider cliëntondersteuning
    06-18417053 Fabiola@straatconsulaat.nl