web analytics

Gemeente Eemsdelta wil dakloosheid structureel terugdringen met Housing First

Gemeente Eemsdelta wil dakloosheid structureel terugdringen met Housing First
Ook de gemeente Eemsdelta is in navolging van vele andere gemeenten binnen de provincie Groningen gestart met het project Housing First. Het doel is om mensen met een moeilijk verleden op basis van intensieve begeleiding weer terug te laten keren in de maatschappij.

,,De gesprekken met de drie betrokken woningcorporaties (Groninger Huis, Acantus en Wierden & Borgen) en zorgorganisatie Limor zijn afgerond en de eerste woning wordt beschikbaar gesteld wanneer er een passende deelnemer voor is’’, vertelt wethouder David de Jong. ,,We hebben een pilot voor de duur van een jaar en er wordt nu goed gekeken naar de plek waar de eerste woning beschikbaar wordt gesteld. De drie woningcorporaties hebben hier een goede kijk op, want het is van groot belang dat de mensen in kwestie op een plek terechtkomen waar verder gewerkt kan worden aan herstel en de hulpvragen die er spelen.’’

Lees het volledige artikel op de website van eemskrant.nl:

Gemeente Eemsdelta wil dakloosheid structureel terugdringen met Housing First

Lees ook:

Nieuws van het Straat Consulaat. Klik hier voor een overzicht!

Lopende projecten bij het Straat Consulaat. Klik hier voor een overzicht!

Een koffiebar gerund door voormalig dakloze mensen waar inwoners en ondernemers uit Den Haag en dakloze mensen elkaar kunnen ontmoeten.

Armoede in Nederland. Geldgebrek leidt vaak tot uitstel van betalingen en van uitstel komt afstel en dan is de afgrond snel in zicht. Klik hier voor een overzicht!

Geeft alle gepubliceerde berichten weer op onze website. Klik hier voor het overzicht!

Voor meer berichten over de activiteiten van onze Achterban kan je hier verder kijken !

Lees over de acties die we voeren om dakloosheid tegen te gaan!

Advertentie

Straatwijzer online

Agenda

Wekelijkse nieuwsupdates

Share This