Informatie bezoek, telefoon en e-mail

p/a Stichting Straat Consulaat
-Parkstraat 32, 2514 JK Den Haag


 

Medewerkers

  • Marlies Filbri 
    Directeur
    06-43833590 marlies@straatconsulaat.nl
  • Joy Falkena
    Belangenbehartiger jongeren
    06-51550091 joy@straatconsulaat.nl
    Facebook: https://www.facebook.com/joy.straatconsulaat
  • Jeroen van Es
    Projectleider cliëntondersteuning jongeren (jongeren op drift)
    06-43438445 jeroen@straatconsulaat.nl
    Facebook: Jeroen van Es
  • Jeroen Melchior
    Straatadvocaat
    06-39006397 jeroenmelchior@straatconsulaat.nl
  • Ron Staallekker
    Projectleider cliëntondersteuning
    06-18417052 ron@straatconsulaat.nl
  • Vaish Paltantewari
    Ervaringsdeskundig ondersteuner
    vaish@straatconsulaat.nl
  • Pleun Usman
    Projectmedewerker Educatieproject
    06-42229124 pleun@straatconsulaat.nl
  • Mieke Hes
    Vrijwilligerscoördinator
    06-38918050 mieke@straatconsulaat.nl
  • Sanne van Meggelen
    Belangenbehartiger
    06-48032844 sanne@straatconsulaat.nl
  • Peter Bos
    Belangenbehartiger
    06-48032848 peter@straatconsulaat.nl
  • Ester Veldhuis
    Ondersteunend medewerker Educatieproject en Vrijwilligers coördinator
    06-87300430 ester@straatconsulaat.nl
  • Berry Pfennigwerth
    Ervaringsdeskundig ondersteuner
    06-81014803 berry@straatconsulaat.nl
  • Iris Timmermans
    Communicatie adviseur a.i.
    iris@straatconsulaat.nl

Bezoek graag op afspraak.
Kantoor 070-31 816 82  op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur.
Algemeen email adres: info@straatconsulaat.nl


 

Onafhankelijke cliëntondersteuning
Bent u op zoek naar ondersteuning voor de problemen waar u tegenaan loopt? Kijk dan op de onderstaande link die u naar onze agenda brengt voor de dagen en tijden.
Agenda: Inloopspreekuur bij Straat Consulaat
Infopagina onafhankelijke cliëntondersteuning: Kijk hier!

Afspraak maken op een ander tijdstip?
Bel met:

  • Ron: 06 18 4 1 70 52

Straat Consulaat, Parkstraat 32, Den Haag